Innkomne påmeldinger (71)

Denne listen viser alle påmeldte, uavhengig av registreringsstatus og betaling. Når alle opplysninger er korrekte og betaling mottatt vises deltageren på startlisten når denne er satt opp (jfr. løpets tilleggsregler).
 
Fører Klubb Bil Klasse
Kartleser Klubb Anmelder
 
Trond Sveinsvoll KNA Stavanger Ford Fiesta R5 2
Ola Fløene NMK Hamar Trond Sveinsvoll
 
Alexander Eng NMK Aremark Volvo 940 17
Sebastian Huse NMK Aremark Alexander
 
John Erling Grav Østfold motorsport Volvo 940 Evo 10
Thomas Grønlund Østfold Motorsport John Erling Grav
 
Rune Nilsen Østfold Motorsport Mitsubishi EVO 6 13
Truls Solberg Østfold Motorsport Rune Nilsen
 
Kai-Roar Skjærbekk NMK Hamar Volvo 242 17
Helen Lund NMK Hurum og Røyken Kai-Roar Skjærbekk
 
Sondre Jacobsen NMK Nore og Uvdal Opel Kadett 11
Harald Lian NMK Nore og Uvdal Sondre Jacobsen
 
Martin Tollefsen NMK Nore og Uvdal Peugeot 11
Knut Løvstuen NMK Nore og Uvdal Martin Tollefsen
 
Andreas Hvambsahl KNA Kongsberg Volvo 940 10
Jakob Hvambsahl NMK Kongsberg Andreas Hvambsahl
 
Kenneth Trysnes KAK Ford 11
Kjell Olsen NMK Konsmo Kenneth Trysnes
 
Przemyslaw Sawicki Automobilklub Morski Citroen Saxo VTS 12
Piotr Pazdyka Automobilklub Morski Przemyslaw Sawicki
 
Ruben Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Seat Ibiza 11
Jon Eirik Gårdhammer NMK Nedre Hallingdal Ruben Bjerknes
 
Steffen Bjerknes NMK Nedre Hallingdal Ford Escort RS1800 11
Oda Jacobsen NMK Nore & Uvdal Steffen Bjerknes
 
Håkon Olaf Johannessen KNA Eiker Nissan Almera GTI 11
Kristian Suren KNA Eiker Håkon Olaf Johannessen
 
Johan Brekke NMK Nore & Uvdal Volvo 940 17
Knut Sigurd Brekke NMK Nore & Uvdal Johan Brekke
 
Dagfinn Skullerud NMK Aurskog-Høland Volvo 240 17
Ronny Lund NMK Aurskog-Høland Dagfinn Skullerud
 
Ola Petter Hovelsrud NMK Fluberg Volvo 240 10
Mats Bergseng NMK Fluberg Ola Petter Hovelsrud
 
Ole Kristian Stenslet NMK Aurskog-Høland Ford Escort MK1 TC 15
Daniel Wolden NMK Elverum Ole Kristian Stenslet
 
Erik Svartås KNA Varna Volvo 240 10
Pernille Svartås KNA Varna Erik Svartås
 
Ole Martin Karlsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta ST 7
Glenn Bråten KNA Ole Martin Karlsen
 
Mats Nygård KNA Kongsvinger Volvo 940 17
Tina Jeanette Olsen KNA Kongsvinger Mats Nygård
 
Mats Peder Hvambsahl NMK Kongsberg Volvo 940 evo 10
Kristian E. Hvambsal NMK Kongsberg Mats Peder Hvambsahl
 
Thea Turvoll Lien NMK Modum og Sigdal Ford Fiesta R2T 5
Trond Håvard Østheim NMK Hadeland Thea Turvoll Lien
 
Oddbjørn Røed NMK Sandefjord Ford Fiesta R5 2
Haakon Sande NMK Sandefjord Oddbjørn Røed
 
Heine Rudi NMK Nore og Uvdal Peugeot 206 11
Sunniva Rudi NMK Nore og Uvdal Heine Rudi
 
Morten Prestegård NMK Hadeland volvo 10
Hans Morten Prestegård NMK Hadeland morten prestegård
 
Mads Nordnes KNA Kongsvinger Hyundai Accent WRC 19
Jørgen Nordhagen NMK Hadeland Wiik Motorsport AS
 
Morten Gravermoen NMK Modum & Sigdal Subaru Impreza STI 13
Ronald Haug NMK Hønefoss Morten Gravermoen
 
Jacob Lyseng NMK Hønefoss Ford Fiesta R2 5
Kjell Pettersen Asker og Bærum Motorsport Jacob Lyseng
 
Philip N Bakken KNA Kongsvinger Ford Fiesta ST 20
Vegar Myrli KNA Kongsvinger Philip N Bakken
 
Roger Rustand KNA Kongsberg Ford Fiesta R5 Mk2 2
Anita Hvambsahl KNA Kongsberg Roger Rustand
 
Jonas Svendby NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 11
Monica Sætra KNA Kongsvinger Jonas Svendby
 
Alexander Conradi Asker & Bærum Motorsport Nissan Almera GTI 11
Fredrik Kirkeby Asker & Bærum Motorsport Wiik Motorsport
 
Andreas Wiik NMK Hamar Mini John Works Cooper WRC 1
Tormod Kvisler NMK Hamar Wiik Motorsport AS
 
Thomas André Imingen NMK Hurum og Røyken Subaru Impreza sti 3
Dorthe Gunnerød NMK Tønsberg Thomas André Imingen
 
Stein-Erik Brynildsen NMK Gardermoen Mitsubishi EVO R4 13
Vemund Leivestad NMK Aurskog Høland Mitsubishi Rallyteam Norway
 
Ole Kristoffer Gislerud Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO VI 13
Rita Kristensen Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Rally Team Norway
 
Stian Brøderud KNA Kongsvinger Skoda Fabia R5 2
Mads Ola Stensbøl KNA Kongsvinger Stian Brøderud
 
Bernt Kollevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi Lancer Evo 9 13
Steve Røkland KNA Kongsvinger Bernt Kollevold
 
Are Tørnby NMK Aurskog-Høland Volvo 940 17
Martin Erdmann NMK Gardermoen Are Tørnby
 
Petter Fausko Asker og Bærum Motorsport Opel Kadett GSI 15
Leif Arne Neset Asker & Bærum Motorsport Petter Fausko
 
Håkon Sveen Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Jørn Listerud KNA Varna Håkon Sveen Frøslid
 
Geir Helge Frøslid NMK Fluberg Subaru Impreza WRX STi 3
Øyvind Rødsjø Beckstrøm NMK Gardermoen Geir Helge Frøslid
 
Kristian Prestrud NMK Follo BMW M3 10
Lars Erik Bieltvedt NMK Follo Kristian Prestrud
 
Ada Marie Hvaal NMK Larvik Renault Twingo R2 5
Helene Hvaal NMK Larvik Ada Marie Hvaal
 
Lars-Jonas Ytterlid NMK Ålesund Volvo 940 17
Magnus Bjørlykke NMK Ålesund Lars-Jonas Ytterlid
 
Frank Tore Larsen NMK Modum & Sigdal Ford Fiesta R5 2
Torstein Eriksen NMK Modum & Sigdal Frank Tore Larsen
 
Tommy Transeth NMK Tønsberg Subaru 13
Sylva Høyholm NMK Trøgstad Tommy Transeth
 
Magnus Ødegård Sandnes NMK Aurskog-Høland Nissan Almera 19
Jørgen Leivestad NMK Aurskog-Høland Magnus Ødegård Sandnes
 
Sivert Bjerkely Wallander NMK Aurskog-Høland Nissan Almera GTI 19
Ole Gunnar Sundbolien Hoel NMK Aurskog-Høland Sivert Bjerkely Wallander
 
Kenneth Johnsrød Asker & Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Dyre Erling Fredriksen Asker & Bærum Motorsport Kenneth Johnsrød
 
Ola Jr Nore NMK Modum & Sigdal Opel Adam R2 5
Veronica Engan Asker og Bærum Motorsport Ola Jr Nore
 
Lars Johan F Strand KAK Bmw E36 M3 10
Jan Gunnar Hulthin KAK Lars Johan F Strand
 
Tony Caspersen NMK Aurskog Høland Subaru Impreza 13
Kenneth Myhre Asker & Bærum Motorsport Tony Caspersen
 
Martin Nygård KNA Kongsvinger Subaru STI 13
Jørgen Eriksen KNA Kongsvinger Martin Nygård
 
Olav Fredriksen NMK Modum & Sigdal Volvo 240 10
Ole Thomas Westby NMK Modum & Sigdal Olav Fredriksen
 
Magnus Engelbrektsson Mk Team Treske Volvo 940 10
Carin Nilsson MK Team Treske Magnus Engelbrektsson
 
Anders Grøndal Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 Mk2 2
Marius Fuglerud NMK Drammen Anders Grøndal
 
Anders Kjær NMK Larvik VW Golf 2 11
Gøril Undebakke NMK Modum & Sigdal Anders Kjær
 
Kim Anders Nyhus KNA Kongsvinger Volvo 240 10
Anders Wangen Asker og Bærum Motorsport Kim Anders Nyhus
 
Tor Arnt Hammersmark KAK Subaru impreza sti 3
Per Gunnar Aasen KAK Tor Arnt Hammersmark
 
Vidar Nordbø KAK BMW M3 15
Geir Stensland KAK Vidar Nordbø
 
Morten Storsveen KNA Varna Renault Twingo R2 5
Merete Storsveen KNA Varna Morten Storsveen
 
Kim Mastad MK Team Weatom Volvo 940 17
Elin Andersson MK Team Westom OpusBilprovning
 
Ole Christian Veiby KNA Kongsvinger Volkswagen Polo GTI 2
Jonas Andersson MK Team Treske VW Dealer Team Sweden
 
Lars Engen NMK Hamar VOLVO 940 10
Morten Karset NMK Hamar Lars Engen
 
Arnt Gustav Olsen Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R5 2
Rune Eilertsen Østfold Motorsport Arnt Gustav Olsen
 
Bjørn Bækkevold Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi evo ix 13
Ann Veronica Bækkevold Asker og Bærum motorsport Bjørn Bækkevold
 
Benjamin Ward Asker og Bærum Motorsport Ford Fiesta R2 5
Simen Næss Hagen Asker og Bærum Motorsport Benjamin Ward
 
Even Moan Asker og Bærum Motorsport Mitsubishi EVO VI 13
Glenn Bjørnrud Asker og Bærum Motorsport Even Moan
 
Rino Bækkevold NMK Aurskog Høland Volvo 240 17
Stian Kristiansen NMK Aurskog Høland Rino Bækkevold
 
Amund Skoglund MK Team Treske Mitsubishi Evo VII 13
Thea Martine Oppegård Vestli KNA Kongsvinger Amund Skoglund
 
 
Antall innkomne påmeldinger: 71
Norsk Motor Klubb - "NMK Rallysystem"